Spoločnosť Termostav-Mráz, s.r.o. rešpektuje ochranu vašich údajov

Voľné pracovné pozície:

Skladník

Náplň práce:

  • fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
  • vstupná kontrola materiálu v zmysle interných smerníc spoločnosti
  • zabezpečovanie vykládky a nakládky materiálov, tovarov, výrobkov
  • príjem a výdaj zo skladu (zaznamenávanie príjmu a výdaju)
  • udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
  • zaisťovanie bezpečnosti uloženia tovaru
  • zodpovednosť za správu zvereného materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade
  • obsluha VZV

Požiadavky:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • skúsenosť na obdobnej pozícii
  • platný preukaz obsluhy VZV
  • základné znalosti MS Office
  • vodičský preukaz  - skup. B

Stavbyvedúci

  • zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, organizáciu, riadenie a koordinovanie a kontrolu stavebných prác a ďalších činností súvisiacich s vedením prác na stavenisku
  • evidovanie vykonaných stavebných prác v stavebnom denníku
  • realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
  • kooperácia pri príprave harmonogramu
  • komunikácia s investorom/objednávateľom a dodávateľmi prác v rámci kontrolných dní a so všetkými dotknutými stranami na stavbe
  • koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov
  • operatívne riadenie nasadzovania a presunov zamestnancov vrátane pracovníkov subdodávateľských organizácii v rámci zverených stavieb
  • kontrola dodržiavania technologických a stavebných postupov, bezpečnostných a požiarnych predpisov, kvality realizovaných prác, pracovnej disciplíny, kontrola stavu a používania OOPP
  • vyhodnocovanie priebehu prác na pravidelnej báze, spracovanie reportov
  • príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
  • spolupráca s prípravou výroby, projekciou a technicko-ekonomickou podporou úseku

Požiadavky:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – stavebná / hutnícka fakulta
  • znalosť MS Office
  • znalosť MS Project výhodou
  • znalosť AutoCAD 2D výhodou
  • znalosť anglického jazyka (B2) / prípadne nemeckého jazyka (B2)

Košice, 12.1.2022

* - povinné položky

Pridať životopis

Súhlasím so spracovaním osobných údajov Viac informácií

overovací kód